Prezervatif

Uzatmalı Prezervatifler

Prezervatif çeşitleri

Penis Sertleştirici Ürünler

Bayan uyarıcı ürünler Kırmızı Damla
Penis Kalınlaştırıcı


Prezervatif Nasıl Kullanılır

1 condom-prezervatif nasıl takılır Prezervatif son kullanım tarihiHer zaman kaliteli prezervatif kullanın. Prezervatifin son kullanma tarihini kontrol edin. Prezervatiflerin kullanma süresi genellikle 5 yıldır. Prezervatifleri satın aldıktan sonra sıcak ve ışıktan koruyun. Aşırı sıcak ve ışık prezervatifin koruma özelliğini olumsuz yönde etkileyebilir.
2 condom-prezervatif nasıl takılır Prezervatifin içinde bulunduğu paketi dikkatlice, kesici ve sivri alet kullanmadan parmaklarınızla açın.
3 condom-prezervatif nasıl takılır Prezervatifi her zaman sertleşmiş penisin üzerine takın.
4 condom-prezervatif nasıl takılır Prezervatifin ucundaki baloncuğu parmaklarınızla sıkıştırırken, prezervatifi sertleşmiş penis üzerine yerleştirin.
5 condom-prezervatif nasıl takılır Prezervatifi sıvazlayarak penis üzerine geçirin. Prezervatif ucundaki baloncukta hava kalmadığından emin olduktan sonra baloncuğu bırakın.
6 condom-prezervatif nasıl takılır Prezervatifi kayganlaştırmak için mineral, yemek, bebek yağları ve benzer maddeler veya vazelin kullanılmamalıdır. Bu maddeler, bir kaç saniye içinde prezervatifin bozulmasına neden olur. Gerekiyorsa, poşet kayganlaştırıcılar, gliserin gibi su bazlı kayganlaştırıcılar kullanılır.
7 condom-prezervatif nasıl takılır Kayganlaştırıcılar cinsel ilişki sırasında sürtünme ile oluşan ısıyı ilettikleri için müşterilerin cinsel haz almadaki şikayetlerini azaltabilir ve prezervatif kullanmalarına neden olabilir. Gliserin hemen her eczaneden temin edilebilen kullanışlı bir kayganlaştırıcıdır.
8 condom-prezervatif nasıl takılır Prezervatifi penis üzerine yerleştirdikten sonra cinsel ilişkiye girin. İlişki sonrası penis yumuşayınca dışarıya meni sızmaması için, sertlik kaybolmadan, prezervatifi elle tutarak dikkatlice çıkarın.
9 condom-prezervatif nasıl takılır Çıkarılan prezervatifi, çöpe atın.
10 condom-prezervatif nasıl takılır Her cinsel ilişkide yeni bir kondom kullanın.