Prezervatif

Uzatmalı Prezervatifler

Prezervatif çeşitleri

Penis Sertleştirici Ürünler

Bayan uyarıcı ürünler Kırmızı Damla
Penis Kalınlaştırıcı

Penis Büyütücü Pompa (MP185)

Penis Büyütücü Pompa

Penisi büyütmek için Manuel motorsuz vakum pompası.

Vakum Pompa Nedir ?

Penisler için yapılmış olan doğal bir penis egzersiz aletidir. Penisin egzersize ihtiyacı var mıdır diye düşünmeyin. Şimdi daha da iyi anlaya bilmeniz için penis büyütücü vakum pompun çalışma prensibine bakınız.

Vakum Pomp Kullanımı

Penis büyütücü vakum pompu kullandığınız zaman penis te bulunan milyonlarca kılcal damarların içindeki tıkanmış olan kılcal damarların açılmasını sağlamaktadır nasılmı sağlıyor hemen açıklayayım penis büyütücü vakum pompu kullandığında penisinizin dışından bir etki yaratıyor bu etki penisiniz, penis büyütücü vakum pompun içindeyken pompalama yaptığınızda penisinize vakum etkisi uygulanmaktadır (hava ile çekme germe işlemi ama penis büyütücü vakum pompun iç hacim ebatları buna uygun olmak zorunda) bu uygulama sayesinde penisiniz müthiş bir çekim altına maruz kalarak şişmesini ve damarlarına iyice kan basıncının olmasını sağlamakta bu kan basıncı sağlandığından dolayı penis içindeki kılcal damarlara kan pompalanıyor ve tıkalı olan kılcal damarlar açılarak penisin büyümesine yardımcı olmaktadır.

Penis Büyütücüler Nasıl Kullanılır

Penis büyütücü vakum pomp sol el avuç içimize alarak sol baş parmağımızla gövdesinde bulunan küçük hava takviye çıkışını kapatarak sağ el avuç içine penis büyütücü vakum pomp un pompasını tutup ister penis iniz ereksiyon halinde olsun yada olmasın fark etmez penis büyütücü vakum pomp un en altındaki diyafram kısmına penis inizin kafasını yerleştirmeniz yeterlidir (eğer penis iniz ereksiyon olmamışsa bir ila iki kez pompalamayla penis iniz anında ereksiyon olmakta) sağ el avuç içindeki penis büyütücü vakum pomp un pompasını ponpalamaya başlıyoruz 5 ile 8 defa penis büyütücü vakum pomp un pompasını pompaladıktan sonra penis imiz bu uygulamadan dolayı ereksiyon olarak aşırı derecede şişip ve boyunun daha önce hiç görmediğiniz kadar büyüdüğünü göreceksiniz penis büyütücü vakum pomp 5 dk penis büyütücü vakum pomp u çalışır halde penis imiz içindeyken kullanmamız yeterli. Ayrıca penisi büyütebilen pompalar hoşunuza gidecek bir uygulamadır.

Kimler vakum pompası Kullanabilir

Penisinin küçük olduğuna inanan herkes kullanabilir ama bizim tavsiyemiz bu penis büyütücü vakum pompu 18 yaş üstü her erkek penisine doğal egzersiz yapmak için mutlaka kullanması gerekmektedir.

Penis Büyütücü Faydaları

Penis büyürmü gelin ilk önce bunu açıklayayım size (niçin büyümesin ki penis siz doğduğunuzda penis iniz aynı ebatta mıydı) Şimdi vücudumuzda kalp,dalak ve penis büyüme özelliğine sahiptir penisi büyütebilmemiz için bir etken araç kullanmamız gerekmektedir nasıl ki fazla kilolarımızdan yağları yakarak kurtuluyorsak penisimizi de büyütebiliriz. Vücut geliştirmeye gittiğimiz taktirde kol ve bacak kaslarını çalıştırdığında kol ve bacaklarda gelişme sağlanır. Penisimizide farklı bir yolla yine egzersiz yaptırarak hiç bir yan etki doğuracak kimyasal madde içeren hap kullanmadan tamamen doğal yollardan büyültmemiz mümkündür.

Kimler Vakum Pomplar Kullanamaz

Erkeklerde prostad kanseri ilerlemiş olanlar kullanamaz, Doğal bir egzersiz yöntemi olan vakum pomp acı çekici veya ağır iç hastalığın dışında güvenle kullanılabilir.penis büyütücü, vakumpomp, vakum pomp, vakum pompası, küçük penise çözüm, penis büyütmeye çözüm


Fiyatı: 179 TL


Kredi Kartınızla Güvenli Alışveriş Yapabilirsiniz.

Danışma Hattı:
0216 700 13 00

Cinsel ürün Kredi Kartı ile al


Cinsel ürün Kredi Kartı ile al
* Türkiye'nin En Güvenilir Erotik Ürünler Network'ü.

 

Penis Büyütücü Pompa
Stoklar dahilinde Saat 16:00 a kadar verilen siparişler aynı gün kargo'ya verilir.

 

Sipariş İletişim

Kargo Teslimat - Kredi Kartı