Prezervatif

Uzatmalı Prezervatifler

Prezervatif çeşitleri

Penis Sertleştirici Ürünler

Bayan uyarıcı ürünler Kırmızı Damla
Penis Kalınlaştırıcı

Penis Kalınlaştırıcı (MP473)

Mega Dic Penis kılıfı


Cinsel ilişki sırasında Dev Penis boyutuna sahip olmak ister misiniz?

Şeffaf, damarlı, ön ve yan kısımlardaki dogularıyla penisinizi anında büyüten ve kalınlaştıran penis kılıfı. Penis kılıfa sokulduğunda penisin sağında, solunda ve önündeki dolgu maddesi ile penisi dev boyutlarda kalınlaştırır. Şeffaf renklidir. Kalın penis vajinada iken damarlı yapısı ile vajina duvarlarına sürtünerek sex partnerinizin cinsel ilişkiden daha fazla zevk almasını sağlatır. Yıllarca dezenfekte edilerek kullanabilirsiniz. Almanyadan ithaldir. Türkiyede sadece bizde satışa sunulmuştur.

Seks partneriniz büyük ve kalın penisin keyfine varacak. Bu zevkten onu mahrum etmeyiniz.

Penisinizi Anında 2cm enden genişletir, boydan 5 cm büyütür. Toplamda 18cm lik mega penise sahip olursunuz.

Penisin ufak ve ince oluşu erkeklerin psikolojisini olumsuz etkileyip cinsel yaşam kalitesini düşürmektedir. Mega dick penis kılıfı ile artık her şey farklı ve büyük değişimli olacak.

 

ÖNEMLİ NOT: Mega Dick Türkiye distribütörü mutlupartner Alışveriş sitesidir. Diğer firmalar penisi kalınlaştıran veya büyüten penis kılıflarını GÖNDEREMEYECEKLERDİR. Yan tarafı dolgu olmayan sadece ön tarafında dolgu olan penis kılıflarını penis kalınlaştırıcı olarak size göndereceklerdir. Ama Mega Dic ince penisinizi kalınlaştırmak için yan tarafları dolgu maddelidir. 50-60 TL civarı satılan sadece önde dolgu maddesi bulunan Penis kılıfı satan firmalara güvenmeyiniz. Mega Dick penis kılıfı bizde ve Yetkili Bayiilerimizde .

 

Penis Kalınlaştırıcı Kılıf


Penis Kalınlaştırıcı

Penis kalınlaştırıcı ürünler ile penisinizde istediğiniz kalınlaştırma işlemini pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bitkilerin gücünden yararlanarak elde edilecek olan bitkisel ürünler sayesinde penisinde kalınlaştırma gerçekleştirme düşüncesi içinde olanlar bu bitkisel ürün kullanımlarından yararlanabilecekleri gibi aynı zamanda peniste uygulanacak olan egzersizlerden yararlanarak da peniste istenilen kalınlık elde edilebilmektedir. Kimi zaman erkeklerin fiziki yapısından kaynaklanan durumlardan dolayı penis dışarıdan herhangi bir uygulamaya maruz kalmadığı için boyunda herhangi bir değişim meydana gelmemektedir. Boyunda istediğiniz büyümeyi ve kalınlığı gerçekleştirebilmek amacıyla penis kalınlaştırma egzersizleri de yapabilirsiniz. Penise yaptığınız egzersizler sayesinde peniste istediğiniz kalınlaşmayı gerçekleştirebileceksiniz. Bu egzersizleri yaparken acele etmemeli; bu egzersizleri uzun zaman dilimlerine yayarak yapmanız en sağlıklı egzersizler olarak kabul edilmektedir.

MEGA DİCK, PENİS İRİLEŞTİRMEK için kullanılan penis kalınlaştırıcı ürün seçenekleri arasında kalınlaştırıcı prezervatif olarak yararlanılmaktadır. Cinsel ilişki esnasında iri penis isteyen eşleri bulunan kişilerin olmazsa olmazları arasında yer alan mega dick sayesinde özel dayanıklı silikondan imal edildiği için uzun süreli kullanabileceğiniz bir prezervatif sahibi olabileceksiniz. En olarak 2 cm; boy olarak da 5 cm penis büyümesi gerçekleştirecek olan bu prezervatif sayesinde şeffaf renkli bir prezervatif sahibi olmanın mutluluğunu yaşayabileceksiniz. Penis kılıfını kullandıkça ön ve yan kısımları dolgu olan bu prezervatifi kullanmanın memnuniyetini uzun süreli olarak yaşayabileceğiniz konusundan emin olabilirsiniz.

Mega dick Almanya’dan ithal edilen bir ürün olup birçok kişinin tercih ettiği ürünler kategorisinde yer almaktadır. İlişki öncesinde penisinize takarak kullanabileceğiniz bu penis kılıfı sayesinde daha iri bir penise sahip olarak en kaliteli birlikteliklere yelken açabileceksiniz. Penisinizi dev boyuta ulaştıracak olan kalın penisin kılıfı damarlı yapıya sahip olduğu için gerçek penis hissini yaratmaktadır. Yıllarca dezenfekte edilerek kullanılabilirliği bulunan bu penis kalınlaştırıcı kılıf sayesinde partnerinizi coşturabilecek harika coşkular geceler yaşayabileceğiniz ortam zenginliklerini yakalayabileceksiniz. Büyük ve kalın penis isteyenler için son derece keyif verici dakikaları sizlere hediye edecek olan bu ürünü zaman kaybetmeden elde etmeye ve kendinize unutulmayacak cinsel geceler armağan etmeye hazır mısınız? O halde ürün alımı için hala neden bekliyorsunuz?Penis kalınlaştırmak, Dev penis, Kalın penis, En uzun penis, Penis Uzatma, Geniş Penis


Fiyatı: 219 TL


Kredi Kartınızla Güvenli Alışveriş Yapabilirsiniz.

Danışma Hattı:
0216 700 13 00

Cinsel ürün Kredi Kartı ile al


Cinsel ürün Kredi Kartı ile al
* Türkiye'nin En Güvenilir Erotik Ürünler Network'ü.

 

Penis Kalınlaştırıcı
Stoklar dahilinde Saat 16:00 a kadar verilen siparişler aynı gün kargo'ya verilir.

 

Sipariş İletişim

Kargo Teslimat - Kredi Kartı