Prezervatif

Uzatmalı Prezervatifler

Prezervatif çeşitleri

Penis Sertleştirici Ürünler

Bayan uyarıcı ürünler Kırmızı Damla
Penis Kalınlaştırıcı

Penis Yüzüğü (MP362)

Get Hard Penis yüzüğü

 
Penis Yüzüğü TakmaGet hard penis ring ten renginde Small, Medium, Large 3 ayrı model ve ölçülerden oluşur esnek bir üründür. Penise ereksiyon halindeyken takılır, esnek özelliği ile her penis ölçüsüne göre uyum sağlar.Doğal slikondan üretilmiş hijyenik cilt dostudur. Penisteki kanın geri dönüşümünü yavaşlattığı için Erken boşalmayı kontrol etmenizi sağlar, penisi ilişki süresince dik ve sert tutar, boşaldıktan sonra ereksiyonunuzu korumaya yardımcı olur.

Penis yüzüğü Kullanımı :

Bu ürün ereksiyon halindeyken penise kolayca esnek özelliği sayesinde açtırılarak takılır.

Cinsel ürün temizliği: Sağlıklı hijyen ve uzun süre kullanmak için her kullanımdan sonra ılık su ile yıkayınız

Önemli Not: Aynı ürünümüzün resmini kullanarak daha düşük fiyata sattıklarını iddaa eden siteler var Get Hard penis yüzüğünün türkiyede tek yetkili satıcısıyız, Sipariş verdiğinizde size sahte siteler aynı ürünü yollayamayacaktır. Get hard penis yüzüğünün türkiye satış fiyatı sabittir.

 

 
Günümüzde birçok üründen daha farklı şekilde etki eden erkek penisi yüzüğü , son derece başarılı kullanımı kolay bir cinsel hayat düzenleyici üründür. Penise takılarak bayandaki orgazm duygusunu kat kat artıran penis yüzüklerinin etkisi hafıalardan silinmeyecektir.
Marifetleri saymakla bitmeyecek olan bu ürün; erkeklerde ki performansın arttırılması konusunda büyük yardımları vardır. Bayanların daha çok tatmin olmaları için uzun cinsel ilişkinin yaşanması ve erkeklerde daha geç boşalma konusunda yardımcı olur. Gün içerisinde hayatta biraz daha enerjik olmanızı, daha dinç ve vücudunuzun daha bir genç şekilde durmasını da sağlayan erkek penisi yüzüğü ile hemen sizlerde tanışın, etkileri sayesinde faydalarından yararlanın. Hemen bu üründen yararlanmak istiyorsanız sizlere de sitemizden sipariş vermenizi istiyor, kısa sürede ürünü teslim alarak kullanmaya başlamanızla beraber etkilerini görmenizi sağlamanızı bekliyoruz.
 


Penis yüzüğü Kullanımı :
Bu ürün ereksiyon halindeyken penise kolayca esnek özelliği sayesinde açtırılarak takılır.
Cinsel ürün temizliği: Sağlıklı hijyen ve uzun süre kullanmak için her kullanımdan sonra ılık su ile yıkayınız
Aynı ürünümüzün resmini kullanarak daha düşük fiyata sattıklarını iddaa eden siteler var Get Hard penis yüzüğünün türkiyede tek yetkili satıcısıyız, Sipariş verdiğinizde size sahte siteler aynı ürünü yollayamayacaktır.Ereksiyon halkaları, Ereksiyon ring, Penis sertleştirme halkası, Penis ringi, Ereksiyon penis Yüzüğü, Penis sertleştiren halka


Fiyatı: 99 TL


Kredi Kartınızla Güvenli Alışveriş Yapabilirsiniz.

Danışma Hattı:
0216 700 13 00

Cinsel ürün Kredi Kartı ile al


Cinsel ürün Kredi Kartı ile al
* Türkiye'nin En Güvenilir Erotik Ürünler Network'ü.

 

Penis Yüzüğü
Stoklar dahilinde Saat 16:00 a kadar verilen siparişler aynı gün kargo'ya verilir.

 

Sipariş İletişim

Kargo Teslimat - Kredi Kartı