Prezervatif

Uzatmalı Prezervatifler

Prezervatif çeşitleri

Penis Sertleştirici Ürünler

Bayan uyarıcı ürünler Kırmızı Damla
Penis Kalınlaştırıcı

Procomil Geciktirici Sprey (MP289)

Procomil Sprey

Geciktirici Sprey Procomil - Memnun Kalmazsanız iade Edebilirsiniz.

 

Film yıldızlarının kullandığı ortalama 45 dk. geciktirme sağlatan Almanyadan ithal geciktirici sprey. Erken boşalıyorum, Erken boşalma sorunum var; Sorunlarınıza yan etkisi olamayan geciktirici Procomil Geciktirici Sprey öneririz.

 

Procomil spray 119 yıl önce 1893 te  Almanya'nın hamburg şehrinde kurulan Walter Ritter Firması tarafından üretilmektedir. Walter Ritter firması sadece geciktirici spray değil cinsel performans ürünleri da üreten tüm dünyada bilinen popüler bir firmadır.

Procomil geciktirici  sprey , erken boşalmayı önlemek için erkeklere  özel Formule edilmiş bir geciktiricidir. Haricen kullanıldığından hiç bir yan etkisi yoktur.

Procomil spray yüksek kalitesini sıkı kontrol şartlarıyla üretilerek kazanmıştır.Procomil Spray penisin uzun süre dik ve ereksiyonda kalmasına ve erken boşalmayı önlemesine yardımcı olur. 

Procomil Geciktirici Sprey size boşalmadan önce gerektiği kadar bekleme gücünü ve zamanı sunar. Böylelikle hemen orgazm olmaz ve erken boşalmazsınız, partnerinize de mahçup olmazsınız. Bu durumda, hem kadın hem de erkek, daha başlamadan biten ve tadına varılmamış olan bir süreci kaçırmak yerine, keyifli bir cinsel birliktelik yaşarlar.

 

Procomil geciktirici sprey in geliştirilmesi ve üretimi , doğal kaynak kullanımı ve insanlarla ilişkilere sorumlu bir bakış açısı esas alınarak yapılmıştır.

 

Geciktirici spreyler içinde en etkili ürünlerden olan procomil geciktirici sprey in farkını mutlaka yaşamalısınız. Partnerinizle beraber boşalacaksınız.

 

Procomil geciktirici sprey sex filmi yıldızlarının film başlamadan penislerine sıkarak uyguladıkları ve 90 dakikaya kadar cinsel ilişki süresini uzatan en etkili geciktirici spreylerdendir.Almanya da üretilmiştir.İade garantili geciktirici procomil spreyden mutlaka deneyin.Sizde artık uzun süreli cinsel birleşmenin tadına ve farkına varın.

 

Geciktirici sprey imiz kapalı pakette size özel gönderilir. Kredi kartınız ile aldığınızda kredi kartı ekstrenizde cinsellik ile ilgili şirket ismi geçmez.

 

İnsan sağlığına Zararlı içerik yoktur. (Sağlığınız için çok önemli)


Procomil Geciktirici Sprey Türkiyenin üstün Alman teknolojisi ile üretilen iade garantili tek spreyidir.


 

Procomil Sprey'in Yan Etkileri Var mı?

Procomil sprey'in  günümüze kadar bildirilen en ufak bir yan etkisi rapor edilmemştir, Procomil içeriğindeki E vitamini ile tenin beslenmesine ve onarılmasına yardımcı olur. Bu şekilde hem sizde hem de partnerinizde oluşacak olan tahriş en az seviyeye indirilmiştir.

Cebinizden çıkarmayacağınız bir dostunuz olacak. Procomil ile Kısa süren ilişkilere son.

Sağlık Bakanlığına bildirimi yapılarak ithal edilmiştir.


Procomil Sprey nasıl kullanılır ?

Piyasa fiyatında 
 
İthal Edildiği Ülke : Almanya
Kullanım Sayısı : 70-80 Kullanımlıktır
Kullanımı Şekli : İlişkiye girmeden 15 ila 30 Dk önce penisin uç ve dip kısmına sıkmak ve masaj yaparak yedirmek suretiyle kullanılır. Sıkma Süresi ve sıkma oranını kullanıcı kendisine göre ayarlamalıdır.
 

Procomil geciktirici sprey ufak tüyo köşesi ;

 

Kadınlarla nasıl yatılır?

 

1-Kadınlar daha az sarılarak yatmak ister.İnanın kadınlar seviştikten sonra kendi köşesine gecçip yatmak ister. Onu çok zorlamayın bırakın kendi köşesinde uyusun.

2-İstediği zaman diliminde çarşaf takımını değiştirin.Temiz çarşaf cinsel istek uyandırır.

3-Kadınlar gecenin bir yarısında seks için uyandırılmaz.Uzun bir seks yapın ( procomil geciktirici sprey yardımı  ile) sonra yatın

MUTLU CİNSELLİKLER...

 PROCOMİL SPREY İLE YÜKSEK PERFORMANS

Procomil Sprey, Sprey geciktirici,  erken boşalmayı önleyen ve çözümleyen ürünler arasında, en yaygın kullanılan ürünlerin başında gelmektedir. Ürün, ülkemize de ithal edilmektedir. İnternet üzerinden resmi satış sitelerinden çok uygun rakamlara satın alabilirsiniz. SPREY GECİKTİRİCİ, PROCOMİL SPREY, ürünü cinsel ilişki başlamadan 45 dakika önce, ellerinize birkaç kez sıkarak, cinsel organınıza yedirebilirsiniz. Bu şekilde, masaj yaparak yedirmelisiniz. Hemen etkisini hissedeceksiniz. Ürünün bitkisel ürünlerden hazırlanan içeriği sayesinde, yan etkileri olmadan kullanabilirsiniz. Alerjik reaksiyonları da söz konusu değildir. Çünkü, ürün anti alerjik yapıya sahiptir. Kesinlikle yapışmaz veya tortusu kalmaz. Bu nedenle, cinsel ilişkide ne sizi, ne de partnerinizi rahatsız etmeyecek etkiler söz konusudur. 

Procomil geciktirici sprey, procomil sprey, procomil, procomil sprey fiyatı, procomıl spray, procomil 45cc, procomil krem, procomil sprey kullanım şekli, procomil yorum, stag sprey, viga sprey, geciktiri sprey, remans sprey, geciktici sprey, gecikdirici sprey, geciktirme sprey, geciktrici sprey, geciktirci sprey, erken boşalmaya bitkisel çözüm, erken boşalmaya son, erken boşalmaya ilaç, erken boşalmaya, erken boşalmaya kesin çözüm, delay sprey, delay 25000 sprey, delay sprey nasıl kullanılır, delay sprey 3100, delay sprey kullanımı, stag delay 9000, erken boşalmayı önleyen ilaçlar, erken boşalmayı önleyici ilaçlar, erken boşalmayı önleyici, erken boşalmayı geciktirme, erken boşalmayı önleyici ilaç, erken boşalmayı önleyen, erken boşalmayı, erken boşalmayı önleme, erken boşalmayı geciktiren bitkiler, erken boşalmayı önleyen ilaç, erken boşalmanın bitkisel tedavisi, erken boşalmanın, erken boşalmanın tedavisi, erken boşalmanın çözümleri, erken boşalmanın tedavisi nedir, erken boşalıyorum, erken boşalan erkekler, erken boşalıyorum bitkisel çözüm, erken boşalmada bitkisel tedavi, erken boşalmada tedavi, erken boşanma.geciktirici sprey, geciktirici sprey, delay sprey, delay sprey, geciktirici ürünler, geciktiricili ürün, erken boşalmayı önleme, erken boşalmayı gecktirme, geciktirici sipariş, geciktirici alma, geciktirici satın al, geciktirici satan firmalar, procomil, geciktirici ürün satın al, geciktirici ürün alma


Fiyatı: 59 TL


Kredi Kartınızla Güvenli Alışveriş Yapabilirsiniz.

Danışma Hattı:
0216 700 13 00

Cinsel ürün Kredi Kartı ile al


Cinsel ürün Kredi Kartı ile al
* Türkiye'nin En Güvenilir Erotik Ürünler Network'ü.

 

Procomil Geciktirici Sprey
Stoklar dahilinde Saat 16:00 a kadar verilen siparişler aynı gün kargo'ya verilir.

 

Sipariş İletişim

Kargo Teslimat - Kredi Kartı