Prezervatif

Uzatmalı Prezervatifler

Prezervatif çeşitleri

Penis Sertleştirici Ürünler

Bayan uyarıcı ürünler Kırmızı Damla
Penis Kalınlaştırıcı

Uzatmalı Prezervatif (MP259)

Motorlu Uzatmalı Prezervatif 5cm

Penisi anında 5cm Uzatan motorlu uzatmalı Prezervatif

Hem Hastalıklardan Korunun Hem de Büyük Bir Penise Sahip Olun

Penis Boyu Küçük Olan Beyler veya Çok Daha Fazlasını İsteyen Bayanların Partnerlerine Önereceğimiz Bu Ürünümüz Hem Prezervatif Özelliği Taşımakta Hem de Kullanıldığında Kullanan Kişinin Penisini Olduğundan Çok Daha Büyük ve Çok Daha Kalın Göstermektedir.

Yumuşak Dokusu İle Gerçek Penisi Aratmayan Ucu ile Bu Uzatmalı Prezervatif Meraklılarını Beklemekte...

Partneriniz bu prezervatifi çok sevecek siz de artık daha büyük bir penise sahip olacaksınız.

 

Ten rengi oluşu nedeniyle kendini belli etmez normal prezervatif gibi kullanılmaktadır.

PENİSİ ANINDA 5 CM BÜYÜTEN, TİTREŞİMLİ UZATMALI PREZERVATİF MODELİMİZİ DENEYEBİLİRSİNİZ.

Saklaması kolaydır, gömlek cebinde dahi saklanabilir. Kapalı paketleme. Kapıda ödeme imkanı.


Ön dolgu : 5 CM
Toplam boy : 15 CM

  • Ilık suyla yıkanmalıdır
  • Defalarca kullanılabilir
  • En az 50 kullanımlıktır
  • Özel Latex ten üretilmiştir
  • Titrşim Motorludur.
  • Ortalama 20 kullanımlıktır.
Not: Her kullanım sonrasında ılık su ve beyaz sabun ile temizleyiniz. Kesinlikle güneş altında bırakmayınız, sıcak kaynar su ve deterjan kullanmayınız.CİNSEL HASTALIKLAR VE PREZERVATİF

          Cinsel hastalıklar, dikkat edilmemesi durumunda ciddi açıdan sağlık sorunları yaşayabilmenize neden olabilecek bir hastalık türüdür. Erkeklerden kadına bulaşma olanağı daha yüksel olması ve kadınlarda daha sinsi bir şekilde ilerleyerek sağlık sorunu yaşanmasına neden olabilmektedir. Cinsel yolla bulaşan hastalıklar, erken teşhis edilmesi durumunda tedavi uygulamaları daha faydalı olabilmektedir. Korunma, cinsel hastalıklara yakalanmama açısından önem verilmesi gereken bir etkendir. Vajinal bölgeden, anal veya oral seks ile bulaşabilecek hastalıklar, erken olarak semptom gözlenememe nedeni ile fark edilememektedir. Korunmasız olarak ilişkide bulunan kişiler, cinsel yolla hastalık bulaşmış ve taşıyan kişiler, hastalık bulaşmış ve  iyileşmiş bireyler, cinsel yolla hastalık bulaşmış ama klinik açıdan onaylanmamış hastalık taşıyan kişiler, ilişkiye girdiği partnerinin hastalık taşıyıp taşımadığından emin olmayan kişiler, birçok kişiyle cinsel ilişki yaşayan bireyler, uyuşturucu kullanan bireyler risk altında olmaktadırlar. Cinsel yollar ile bulaşılan hastalıklar sonucunda kişinin sağlık açısından sorun yaşamaması açısından, erken olarak tespit edilmesi, hastada oluşabilecek sorunlarında önüne geçilmesinde etken olmaktadır. Hastalığa erken teşhis konulması, diğer kişilere de bulaşamaması açısından da önem taşımaktadır. Cinsel yollar ile bulaşılan hastalıklar, klinik bulgular yetersiz kaldığından dolayı laboratuar metotları ile ELIZA ve PCR testleri uygulanmaktadır.   

          Tedavi sürecinin olumlu olarak sonuçlanması amacıyla da erken teşhis konulması önemli bir faktördür. Tedaviye ne kadar erken başlanır ise hastanın sağlığına da kavuşması o kadar kısa sürede olabilmektedir. Cinsel yolla bulaşılan hastalıklardan kaçınılması amaçlı dikkatli olunması ve şüpheli ilişkiler içerisine girilmemesi gerekmektedir. Kadınlarda adet döneminde oluşan ağrılar, koku, idrar atımı sırasında oluşabilen yanmalar, kanamalar oluşmaya başladığında bu konuda uzman hekimlerden destek alınarak sağlık açısından bir sorun var ise önlem alınması gerekmektedir. Cinsel hastalıklar sonucunda kişilerde oluşabilecek enfeksiyonlar, bel soğukluğu, frengi, genital uçuklar, HSV, Hepatit B, Hepatit C, AIDS, Molluscum Contagiosum olabilmektedir. ELIZA ve PCR testlerinin avantajları ve dezavantajları da bulunmaktadır.

PCR avantajları nelerdir?

- Doğrudan infekte eden organizmayı belirlemektedir.

- Antikor tespiti gibi uzun yolları kullanmamaktadır.

- Erken teşhis imkanı sunarak, sağlık açısından sorun var ise tespit edilmesini sağlamaktadır.

- Mikroorganizmayı yüksek duyarlılıkla ve kesinlikle tespit etmektedir.

- Mikroorganizmanın düşük konsantrasyonlarında bile hassas olarak tanı sağlamaktadır.

- Kültüre edilemeyen veya yavaş büyüyerek mikroorganizmaların tespitini bularak avantaj sağlamaktadır.  

 

PCR dezavantajları nelerdir?

- PCR ücreti pahalıdır.

- Yüksek teknoloji ile uygulanmaktadır.

- PCR uzmanlaşmış merkezlerde yapılması önem taşımaktadır.

- Hastalığın bugünkü durumu hakkında bilgi vermesi dezavantajları arasındadır.

 

ELIZA tabanlı testlerin dezavantajları nelerdir?

- İnfekte eden organizmayı dolaylı yollardan belirlemektedir.

- Erken dönem hastalıkları için yapılan testler, tespitinde yetersiz olabilmektedir.

- Erken dönemde, kişiye göre değişen zamanlar boyunca hastalık tespit edilemeyebilmektedir.

- Hastalığı geçirmiş kişiler 1-2 sene veya ömür boyunca pozitif bulmaya devam edebilmeleri gerekmektedir.

- Hastalığın aktif olup olmadığı hakkında verilen bilgiler sınırlıdır.

- Hedeflenen hastalıkla ilgili olmayan bazı durumlarda "çapraz reaksiyon" nedeniyle hatalı pozitif sonuçlar verebilmektedir.

 

ELIZA tabanlı testlerin avantajları nelerdir?

- Ucuz bir testtir.

- Pratiktir ve kolaydır.

- Pek çok laboratuarda kolaylıkla bu uygulama yapılabilmektedir.

- Geçirilmiş ve iyileşmiş enfeksiyonlar hakkında bilgi verilerek avantaj sağlamaktadır.

Cinsel açıdan sorun yaşanmaması amacı ile dikkat edilmesi gereken birçok unsur bulunmaktadır.

 

ERKEN EVRE SEMPTOMLARI

- Çoğu hastada semptom görülmemekte ve belirgin olabilmektedir.

- Anormal vajinal akıntı veya kanama

- Vajinal kaşıntı

- Penis akıntısı

- İdrarda yanma veya acı

- Ateş

- Rektum ağrısı, akıntısı veya kanaması

- Genital bölgede uçuk olması,

- Cinsel ilişki esnasında ağrı

- Testislerin şişmesi ve ağrıması

 

İLERİ EVRE SEMPTOMLARI

- Bel ağrısı

- Mide bulantısı

- Ateş

- Cinsel ilişki sırasında ağrı

- Menstrüel periyotlar arasında kanama

- Tekrarlayan uçuklar

Deri kaşıntısı

 

GEÇ EVRE KOMPLİKASYONLARI

- Artrit

- Göz inflamasyonu

- Pelvik İnflamatuar Hastalık

- İnfertilite

- Servikal kanser

- Diğer kanserler

- HIV bulaşma riskinin artması

- Kalp hastalığı

- Yürümede zorluk ve denge problemleri,

 

Anneden çocuğa hastalık geçebilmektedir ve ciddi doğum komplikasyonları olabilmektedir.

          Cinsel hastalıklardan korunmak amaçlı gerekli çalışmalar, testler uygulanarak hastanın herhangi bir sorunu var mı, yok mu kontrol edilmektedir. AIDS ve Cinsel yolla buluşan hastalıklar derneği, halkı bilgilendirme ve kaliteli bir yaşamları olabilmesi amacı ile hizmet vermektedir. Toplum sağlığı açısından önemli konularda destek sağlayan dernek, gerekli bilgilendirmeleri de sunmaktadır. Dernek sizlere,

- Klinik ve Halk Sağlığı hizmetleri,

- Eğitim Hizmetleri,

- Araştırma Hizmetleri olarak, dernek halka gerekli bilgilere sunmaktadır.

 

          Cinsel hastalıklardan korunmak amacıyla prezervatif kullanımı yapılarak, riskleri en alt seviyeye indirmeye çalışılmaktadır.Prezervatif, kişinin tercih edebileceği birçok türde içerik ile farklı renklerde sunulmaktadır. Cinsel açıdan kullanımı yapılan ürünler, dikkatli bir şekilde bilinen markalar ile alışverişi yapılmaktadır. Prezervatifler, kadınlarında tercih edebileceği şekilde kullanımı yapılması amaçlı erkekler tarafından, sağlık sorunları olmaması, kadının hamile kalmaması amaçlı kullanımı yapılmaktadır. Çeşitleri ile birçok tercih sizlere sunulmakta ve istediğiniz ürünü alarak kullanımını o doğrultuda yapabilmektesiniz. Meyveli çeşitleri dışında, geciktirici, hissettirici, boşalmayı erteleyici rötar, klasik, karışık paketler ve sıcak temas sağlayan içerikleri ile markalar satışlarını sürdürmektedir. Kaliteli prezervatifler kullanılması ve alınırken mutlaka son kullanma tarihinin kontrol edilmesi gerekmektedir. Kullanım süreleri 5 yıl olmaktadır. Tek kullanımlık olan prezervatifler, sertleşmiş penis üzerine takılarak ilişkiye girilmektedir. Doğru ürünü aldığınızdan her zaman emin olmalısınız. Yanlış ürün kullanımı sonucunda penis boyutu ile uyumlu olmayan ve ilişki esnasında penisten çıkarak sorun yaşamanıza neden olabilmektedir.

          Prezervatifler, vajina kuru olduğunda ya da kayganlaştırıcı kullanılmadığında yırtılma sorunu ile karşılaşılabilinir. Paket içerisinden çıkarılırken keskin aletler ile kesilmemeli ve elle açılarak güvenilir bir halde kullanımı yapılmalıdır. İki tane üst üste takıldığında da yırtılma sorunu meydana gelebilmektedir. Bu gibi durumlarda kalın prezervatifler tercih edilmektedir. Cinsel ilişkinizin uzun sürdüğü durumlarda da kullanılan ürünün kontrolü yapılmalı ve sorun yaşanmasına neden olunmamalıdır. Kullandığınız ürünün yırtıldığını fark ettiğiniz anda, ilişkiyi sürdürmeyerek prezervatifinizi çıkarın ve yenisini kullanın. Cinsel ilişki esnasında, meninin kadının vücuduna girmemesini sağlayan ürünler, ilişki esnasında size güven ve rahatlıkta verecektir. Cinsel yol ile buluşan hastalıklar açısından büyük önem taşıyan ve kullanımı yapılan ürün bu sayede ilişkinizi daha rahat yaşamanızı da sağlamaktadır. Ürünün kullanımı çok sayıda yapılmaktadır. Yaklaşık olarak 400 yıldır kullanımı yapılan ürünler, birçok konuda ilişkinizde yarar sağlayacaktır. Dünyada kullanımı yaklaşık olarak 50 milyona yakın çifte kullanıldığı araştırmalar sonucunda tespit edilmiştir. Sertleşmiş penisin üzerine koyarak, yerleştirilen ürünün başında boşalma anında meninin akmasını sağlayacak baştaki başlığının düzeltilmesi ve doğru takılması gerekmektedir. Kullanımı sonrasın çöpe atılması gereken prezervatiflerin kullanımı sürekli artmaktadır. Ürüne büyük marketlerde ve eczanelerden güvenilir şekilde alabilir ve kullanımını yapabilirsiniz. Ürünün kullanımı kişiye herhangi bir rahatsızlık durumu vermeden güvenilir bir şekilde ihtiyacını gidermede kullanılmaktadır. Cinsel sorunlarında çok yaşanması nedeniyle artık her çift olarak kullanımı yapılan ürünler, ilişkinizde tedirginlik yaşamadan zevk almanızı sağlayacaktır.         uzatmalı prezervatif, penisi uzatan prezervatif, benisi büyütme, penisi büyük gösteren prezervatif, penis büyütücü prezervatif, penisi büyüten prezervatif


Fiyatı: 119 TL


Kredi Kartınızla Güvenli Alışveriş Yapabilirsiniz.

Danışma Hattı:
0216 700 13 00

Cinsel ürün Kredi Kartı ile al


Cinsel ürün Kredi Kartı ile al
* Türkiye'nin En Güvenilir Erotik Ürünler Network'ü.

 

Uzatmalı Prezervatif
Stoklar dahilinde Saat 16:00 a kadar verilen siparişler aynı gün kargo'ya verilir.

 

Sipariş İletişim

Kargo Teslimat - Kredi Kartı