Prezervatif

Uzatmalı Prezervatifler

Prezervatif çeşitleri

Penis Sertleştirici Ürünler

Bayan uyarıcı ürünler Kırmızı Damla
Penis Kalınlaştırıcı

En Büyük Vibratör (MP128)

Büyük Vibratör


30 Cm Boyu İle Hem İhtişamlı Hem de Süper Zevk Verici en büyük Vibratör.  Büyük Vibratör Meraklısına Özel Fiyatıyla Sadece Bizde. Gerçekten de çok büyük boy.  Büyük Fantazilerinize Büyük Penis

 1. Sınıf Üretim 
Et Hassasiyetinde 
12 inç yani 30 Cm Uzunluk, Testisli 
Vantuzlu

Not: Her kullanım sonrasında ılık su ve beyaz sabun ile temizleyiniz. Kesinlikle güneş altında bırakmayınız, sıcak kaynar su ve deterjan kullanmayınız.

En Büyük Vibratör

Gerçek damarlı penis (dildo) vibratör satın almak için satan firma sitemizde bulunan yumuşak, yapay, gerçek, realistik, takma penis, ufak penis için vibratör, ince penis, kalın vibratör, 12cm, 13cm, 14cm, 15cm, 16cm, 17 cm, 18cm, 19cm, 20cm, 21cm, 22cm, 23cm, 24cm, 25cm, 26cm, 27cm, 28cm, 29cm, 30cm, 31cm, 32cm, 33cm, 34cm, 35cm  lik vibratörler, realistik penis, ekstra yumuşak, vantuzlu ( duvara yapışan ) , motorlu,  motoru olan vibratör,için vibratör, vibratör kullanmak, kolay kullanılan penis, gerçek gibi penis, cyber skin, sayber skin, plastik penis, oyuncak penis, Erotik cinsel oyuncaklar sipariş verebilirsiniz.

 

KADINLARDA  - VİBRATÖR

          Kadınlarda ve erkeklerde kendi kendilerine cinsel açıdan doyuma ulaşmak amacıyla uyguladıkları yönteme mastürbasyon denir. Latince bir kelime olarak bilinen mastürbasyon, elle bozmak fiilinden türetilmiş bir kelimedir. Mastürbasyon yaparken hayal gücü kullanılarak karşınızdaki kişiyi istediğiniz gibi düşünebilir ama hiçbir düşünce dokunma ve hissetmenin yerini tutamamaktadır. Mastürbasyon yapan insanların en çok akıllarına takılan sorulardan biri olan mastürbasyon yapmak zararlımıdır, bir problem oluşturur mu? Kişi sosyal yaşantısını ve seksüel olarak ilişkilerini bozacak seviyede mastürbasyon yapmıyorsa herhangi bir zararı yoktur. Mastürbasyon yapmak kişiyi rahatlatacağı gibi gevşemeyi de sağlamaktadır. Eğer düzenli olarak bir ilişki yaşayabileceğiniz bir partneriniz yoksa mastürbasyon dilediğiniz zaman yapabilirsiniz. Kadında ya da erkekte herhangi bir bedensel etki bırakmayacak olmasından dolayı, gereksinim olan mastürbasyon yapılabilmektedir. Toplumumuzda bu gibi durumlar fazla konuşulmamakla beraber birçok farklı şekilde oluşmayacak olan tesirlerinin olduğundan bahsedilmektedir. Partneriniz olduğu halde sürekli mastürbasyon yapmaya devam ediyorsanız, bir süre sonra tutku haline gelebilir ve sorun yaşamanıza neden olabilmektedir. Sorun haline geldiği durumlar bunun farkına varmak pek de zor olmayacaktır. Partneriniz ile ilişkilerinizden zevk almayarak kendinizi sürekli olarak mastürbasyona yöneltiyorsanız bu konuda cinsel tedavi merkezlerinden destek almanız gerekmektedir.

          Erkekler, kadınlara göre mastürbasyon daha çok yaptıkları bilinmektedir. Özellikle cinsel hayatı olmayan genç yaştaki erkekler için mastürbasyon bir zorunluluk haline gelmiştir. Sperm üretimi devamlılığı olan bir durum olduğundan dolayı, uzun süre mastürbasyon yapılmama durumlarında, kasıklarda ağrı, cinsel istek artması gibi durumlarda söz konusu olabilmektedir. Uzun süre mastürbasyon yapmayan kişilerde uygu esnasında veya görülen rüyaların etkisi ile boşalma olayı gerçekleşebilir. Kadınlarda da mastürbasyon oranı erkekler kadar olmasa da tahmin edilenden yüksek bir oran ortaya çıkmaktadır. %70 kadının düzenli olarak orgazm yaptığı araştırmalar sonucunda ortaya çıkmaktadır. Kadınlar genellikle bu konuda erkeklere oranla daha çekingen ve uzak durmaktadırlar. Genç kızların özellikle bu konuda mastürbasyona başladığı yıllar 20 yaş ve üzeri zamanlardır. Kadınlarda mastürbasyon yapma nedenleri arasında kasık ağrıları, rahatlamak olarak tespit edilmiştir. Mastürbasyon sadece kişiyi rahatlatma ya da cinsel açıdan tamamlayıcı bir etken olarak görülmemekte, bedeni tanıma ve sevme şansıda yaratmaktadır. Kadınlarda mastürbasyon, erkeklere oranla daha farklıdır. Kimi zaman sadece göğüslere bile dokunularak kadınların mastürbasyon yaptığı bilinmektedir. Mastürbasyonu kadınlarda iki şekilde ayrılmaktadır. Bakire olanlar ve bakire olmayanlar olarak ikiye ayrılan mastürbasyon, her iki durumda da farklı şekillerde yapılabilmektedir. Bakire olmayan kadınlar, mastürbasyon için parmak veya parmaklarını rahat kullanabildikleri gibi bakire olanlar kadınlarda da kızlık zarının bozulma riski göz önüne alınmaksızın parmak ya da parmaklarını kullanarak, doluluk hissi verebilmektedirler. Mastürbasyon yapan bayanlar sadece parmaklarını değil bu konuda kullanım yapabilecekleri ürünler ile de destek sağlayabilmektedirler. Yapay penisler ve titreşim sağlayan ürünler bulunmaktadır. Mastürbasyon hakkında yeteri bilgi olmaması ve sadece rahatlana ve cinsel açıdan isteklerin karşılanması amaçlı olarak uygulanması dışında, bilinmesi gereken bazı maddelerde bulunmaktadır.

- Kadınlarda ve erkeklerde mastürbasyon sürekli olarak uygulanması sonucunda genital bölgenin cildinde tahriş olabilmesine neden olmaktadır.

- Erkeklerde her mastürbasyon sonucunda azalan sperm, kalıcı bir etken olmayarak kendini yenilemektedir.

- Erkeklerde sperm hücreleri 60-70 yaşına kadar üretime devam edebilmektedir.

- Mastürbasyon erkeklerde ya da kadınlarda kısırlığa neden olmamaktadır.

- Mastürbasyon güçsüz bırakıcı, yorgunluk veren uyku etkisi yaratan bir durum değildir.

- Mastürbasyon utanılacak bir olay değil, kadında ve erkek de gereksinim bir durumdur.

- Sivilce etkisi yaratmayan bir durumdur.

- İleride çocuğunuz olmaz ya da kör karabilirsiniz gibi durumlar tamamen yanlış bilgilendirmelerdir.

          Kadınlarda, erkeklerde tahrik olduklarında zevk suyu gelerek orgazm öncesi belirtici bir durum yaşamaktadırlar. Renksiz bir sıvı gibi ya da jel şeklinde olabilmektedir. Zevk suyu gelmeyen kadınlar bu konuda kayganlaştırıcı etki yaratan kremler kullanabilmektedirler. Zevk suyu salgılanmaması durumunda cinsel ilişkide sorun yaşayabilirsiniz. Erkeklerde gelen zevk suyunda çok az derecede de olsa sperm barındırmaktadır. Bu da cinsel ilişki esnasında kadının hamile kalmasına neden olabilmektedir. Bu durum çok az görünen bir olay olarak bilinse de dikkat edilmesi gereken önemli etkenlerden biridir. Sorun yaşanmaması amaçlı doğum kontrol hapları ya da prezervatif kullanımı yapılabilmektedir. Mastürbasyon kadında ve erkek de ihtiyaç olarak bilinmektedir. Toplumumuzda bu konuların rahat konuşulamaması, ergenlik dönemi içerisindeki kız ve erkek çocukların bilmedikleri hakkında yeteri bilgi edinememeleri, onları başka taraflara doğru çekerek bilmedikleri öğrenmeye çalışmalarını sağlamaktadır. Aileler de bu konuda çocuklarına ileriki yaşlarında sorun yaşamaları amaçlı yardımcı olmalarında yarar bulunmaktadır. Bazı aileler çocuklarının kendi genetik bölgelerini dokunmalarını yasaklayarak bu düşünce içerisinde büyüttüklerinden dolayı, büyüdüklerinde bu konuda sorun yaşamalarına neden olabilmektedirler.

          Mastürbasyon yapan kadınların cinsel yaşantılarının daha uzun ömürlü oldukları görülmektedir. Mastürbasyon esnasında parmaklar dışında yapay ürün kullanımı da yapan kadınlar, genellikle son zamanlarda kullanımı çok görülen vibratör yani elektrikli suni penis olarak adlandırılan yapay aksesuarı kullanmaktadırlar. Vibratörlerin pille çalışanları ya da elektrikli olanları da bulunmaktadır. Kasların gevşemesi ve yumuşamasında yardımcı bir etken olarak kullanılan vibratörler, cinsel organı da etkileyerek kadınlarda hoş hisler yaratmasında yardımcı olmaktadır. Vibratör kullanımı yaparak zevk alan kadınların en büyük korkularından biri, vibratöre bağımlı kalmak ve partneri ile ilişki yaşadığından sorun yaşamak olarak bilinmektedir. Farklı heyecanlar yaratmanızda yardımcı etken olarak kullanabileceğiniz vibratör, insan yerini tutamaz. Vibratör kullanımı yapan kişilerden bir kesimi beğenilerini dile getirse de, diğer kişiler partnerinde yaşadığını vibratörde yapamadığını ama yinede kullanımı yapmaya çalışmaktadırlar. Vibratörü, kadınlar genetik bölgeye yoğun bir şekilde uyarı vermek üzere tutarak, bölgede titreşimle beraber zevk almaya başlarlar.

          Kadınlar vibratör almadan önce internet üzerinden ulaşabilecekleri bir çok içerik ile destek alarak, çeşitli ürünler hakkında bilgi sahibi de olabilmektedirler. Sipariş vermede çekinerek alım yapan kadınlar bu konuda sorun yaşamaları amaçlı yorumlar üzerinden takiplerini sürdürerek en güvenilir ürünü almak için araştırma yapmaktadırlar. Vibratör kullanımı yapan kadınların başkalarına ait olan cihazları kullanmamaları, kullanım yapacaklarsa da öncesinden iyi bir yıkayarak sonrasın da prezervatif kullanarak vibratörü kullanmaları tavsiye edilmektedir. Ülkemizde kullanımı eskiye oranla daha çok artan bir ürün olan vibratör, kadınlar tarafından kullanımı yapılarak rahatlama ve gevşeme hissi sağlayabilecek ürün olarak tercih edilerek kullanılmaktadır. Çok çabuk arıza yapmayan vibratörler de kalitesine göre değişmektedir. 3 yıla yakın bir süre kullanımını yapabileceğiniz en uygun olan vibratörler, kalitelileri, bozulana kadar kullanılabilmektedir. Cinsel haz daha çok verdiği için titreşimli vibratör kullanımı daha çok tercih edilmektedir. Teknolojik bir ürün olarak satışa sunulması dışında hijyenik açıdan da kullanıma uygun olması alıcılar açısından en önem verilen etkenler arasındadır. Orgazm güçlüğü çekenlere birebir bir ürün olan vibratör, kademeli titreşim özelliği sağlayanlar ile kadınlarda zevk alma hislerini de arttırmaktadır. Kadınların cinsel açıdan kullanımını yapabileceği oyuncaklar olarak da adlandırılan ürünler içerisinde yer alan vibratör, kullanımı yapan kadınlar tarafından beğeni kazanmış ve olumlu sonuçlar ile geri dönüşler yapılan, kaliteli bir üründür.

 vibratör, penis, titreşimli vibratör, kalın vibratör, uzun vibratör, zenci vibrator


Fiyatı: 189 TL


Kredi Kartınızla Güvenli Alışveriş Yapabilirsiniz.

Danışma Hattı:
0216 700 13 00

Cinsel ürün Kredi Kartı ile al


Cinsel ürün Kredi Kartı ile al
* Türkiye'nin En Güvenilir Erotik Ürünler Network'ü.

 

En Büyük Vibratör
Stoklar dahilinde Saat 16:00 a kadar verilen siparişler aynı gün kargo'ya verilir.

 

Sipariş İletişim

Kargo Teslimat - Kredi Kartı